KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12143088
nr 1214 3088
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, (utgiven av Föreningen för grafisk konst, 1937). Motivet: 17x23
Kondition: ej signerad
måndag 29 oktober 2018
kl 18:04:51
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell